LANGUAGES

سفر رویایی 10روز ه به آفریقای جنوبی ویژه نوروز

4 شب کیپ تاون + 2 شب سان سیتی + 1 شب پارک جنگلی + 2 شب ژوهانسبورگ-پرتوریا

اطلاعات تور
شروع قیمت از
2590 دلار
اعتباری
نام ایرلاین
مدت اقامت
10 روزه
نوع سفر
افریقایی ماجراجویانه
ایرلاین

 
خدمات تور
4 شب اقامت در هتل ٥ ستاره در كيپ تاون با صبحانه، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره و لوکس پالاس شهر گمشده در سان سيتی با صبحانه، ١شب تجربه اقامت در هتل پارك جنگلی در دل حيات وحش با صبحانه و ناهار و شام، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در ژوهانسبورگ با صبحانه، ٢ گشت تمام روز در ژوهانسبورگ و كيپ تاون با ناهار، ١ گشت هلی كوپتر بر فراز كيپ تاون، ٢ گشت سافاری بازديد از حيات وحش، ١ گشت دیدار از پایتخت پرتوريا و خريد صنايع دستی، ويزا، پروازهای بین المللی و پرواز داخلی، ترانسفرهای فرودگاهی و بين شهری، پرداخت وروديه ها، بيمه مسافرتی، همراهی راهنمای متخصص از ايران.

 
توضیحات
* 4 شب کیپ تاون + 2 شب سان سیتی + 1 شب پارک جنگلی + 2 شب ژوهانسبورگ-پرتوریا * اقامت در هتل پالاس، شهر گمشده *پرواز با هلیکوپتـر بر فراز کیـپ تـاون *با توجه به شرایط روز امکان جابجایی گشتها تراسفرها و پروازهای داخلی وجود دارد

 
مدارک لازم


قیمت برای هر نفر در اتاق دونفره 2590  دلار + نرخ ریالی

برای دانلود جزییات پکیج اینجا را کلیک کنید.

برنامه سفر

  • روز اول: پرواز از ايران به افريقاى جنوبى. ورود به بندر كيپ تاون در جنوب غرب افريقای جنوبی. انتقال به هتل. اقامت در كيپ تاون.
  • روز دوم : گشت تمام روز بازديد از جاذبه های گردشگری كيپ تاون، همانند؛ دماغه زيبای اميد نيك در جنوب غرب قاره سياه و محل تالقی دو اقيانوس اطلس و هند، ساحل بولدرز بيچ و تماشای پنگوئن های زيبا و بانمك گرمسيری و گشت دريايی بازديد از جزیره فكها، همراه با صرف ناهار. اقامت در كيپ تاون.
  • روز سوم: گشت هلی كوپتر بر فراز شهر كيپ تاون و نمايی زيبا و رويايی از مناظر طبيعی بندر كيپ تاون. وقت آزاد برای خريد و تفريح در بندرگاه مشهور ويكتوريا اند آلفرد. اقامت در كيپ تاون.
  • روز چهارم : روز آزاد در کيپ تاون. اقامت در كيپ تاون.
  • روز پنجم: ترك هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از كيپ تاون به ژوهانسبورگ، سپس انتقال زمينی به سوی سان سيتی، شهر رويايى و تفريحی افريقای جنوبی و اقامتی بينظير در هتل لوكس پالاس شهر گمشده. اقامت در سان سيتی.
  • روز ششم: روز آزاد در سان سيتی و استفاده از پارك آبی هتل پالاس و امكانات تفريحی سان سيتی. اقامت در سان سيتی.
  • روز هفتم: ترك هتل. انتقال به پارك جنگلی پیلاتزیرگ، پارك ملی بارگ افريقای جنوبی. ، همراه با صبحانه، ناهار و شام. بعد از ظهر گشت سافاری در پارك جنگلی و ديدار از حيات وحش و حيوانات روز گرد، جهت ركورد 5 BIG .اقامت در پارك.
  • روز هشتم: صبح زود، گشت دوم سافاری بازديد از حيات وحش جهت دیدن حيوانات شب شكار و ركورد 5 BIG. بازگشت به هتل و صرف صبحانه. ترك هتل. انتقال زمينی به سوی شهر پرتوريا پايتخت سياسی افريقای جنوبی و ديدار از پرتوريا و ميدان مركزی و مجسمه نلسون ماندلا، و دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل افریقایی. سپس انتقال به ژوهانسبورگ بزرگترین شهر و مرکز اقتصادى افريقاى جنوبى، انتقال به هتل. اقامت در ژوهانسبورگ.
  • روز نهم: گشت تمام روز آشنايی با جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ، همانند معدن طلا و ميدان نلسون ماندلا رهبر آزادي خواه افريقای جنوبی، سپس بازديد از دهكده فرهنگی لسدى، و آشنايي با شيوه زندگى، معمارى، فرهنگ و آداب و رسوم زيباى قبايل افريقايى، همراه با صرف ناهار. اقامت در ژوهانسبورگ.
  • روز دهم: ترک هتل انتقال به فرودگاه جهت پرواز بازگشت به ايران.

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / 5. تعداد رای:

با عضویت در سایت از تخفیفات ما بهرهمندشوید!

© تمام حقوق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ملکه رویا پارس متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت