LANGUAGES

سفر اروپایی 9روزه با کروز

ایتالیا - مالتا - اسپانیا - فرانسه

اطلاعات تور
شروع قیمت از
1990 یورو
اعتباری
نام ایرلاین
مدت اقامت
9 روزه
نوع سفر
دریایی اروپایی
ایرلاین

 
خدمات تور
*تاریخ حرکت 98/01/03 *1شب اقامت در هتل چهار ستاره در میلان با صبحانه + 7شب اقامت درکابین بالکندار کروز پنج ستاره همراه با صبحانه- ناهار شام- امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایش های دیدنی- ويزا - پروازهای بین المللی و و داخلی - تراسفرهای فرودگاهي و بندری- 4 گشت نیم روز شهری- بیمه مسافرتی و همراهی راهنمای متخصص از ایران.

 
توضیحات
دیدار از 4 کشور: ایتالیا، مالتا، اسپانیا، فرانسه دیدار از 6 شهر: میلان، رم، پالرمو، والتا، بارسلون، مارسی 1شب میلان + 7شب کروز در دریای مدیترانه و دیدار از: رم و پالرمو سیسیل ایتالیا، والتا پایتخت مالت، بارسلون اسپانیا، مارسی فرانسه، جنوا ایتالیا

 
مدارک لازم


قیمت برای هر نفر در اتاق و کابین بالکن دار دو نفره    1990 یورو + نرخ ریالی

 

برای دانلود جزییات پکیج اینجا را کلیک کنید.

1شب میلان + 7شب کروز در دریای مدیترانه و دیدار از: رم و پالرمو سیسیل ایتالیا، والتا پایتخت مالت، بارسلون اسپانیا، مارسی فرانسه، جنوا ایتالیا

برنامه سفر

  • روز اول: پرواز از تهران به میلان در روز جمعه 2 فروردین 1398 .ورود به میلان و انتقال به هتل. بعد از ظهر گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری میلان. اقامت در میلان.
  • روز دوم: ترک هتل و انتقال زمینی از میلان به بندر جنوا جهت سوار شدن به کروز با شکوه “مراویلیا”. استفاده از امکانات و برنامه های تفریحی کشتی. اقامت در کروز.
  • روز سوم: ورود کروز به بندر رم. گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری شهر رم پایتخت ایتالیا و دوران امپراطوری رم باستان. اقامت در کروز.
  • روز چهارم: ورود کروز به جزیره سیسیل ایتالیا و بندر پالرمو. امکان بازدید از جاذبه های گردشگری پالرمو مرکز جزیره سیسیل (گشت اختیاری). اقامت در کروز.
  • روز پنجم: ورود کروز به کشور مالت و پایتخت والتا. بازدید از جاذبه های گردشگری همچون ارگ مدینه پایتخت قرون وسطایی مالت و شهر والتا. اقامت در کروز.
  • روز ششم: طی مسیر کروز در دریای مدیترانه از کشور مالت در جنوب ایتالیا به سوی غرب و کشور اسپانیا. استفاده از امکانات و برنامه های تفریحی کشتی. اقامت در کروز.
  • روز هفتم: ورود کروز به کشور اسپانیا و بندر زیبای بارسلون. بازدید از جاذبه های گردشگری بارسلون. اقامت در کروز.
  • روز هستم : ورود کروز به کشور فرانسه و بندر مارسی کهن ترین سکونتگاه فرانسه. امکان بازدید از جاذبه های گردشگری(گشت اختیاری). اقامت در کروز.
  • روز نهم: ورود کروز به بندر جنوا. ترک کروز و انتقال به فرودگاه جهت پرواز بازگشت به ایران.

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / 5. تعداد رای:

با عضویت در سایت از تخفیفات ما بهرهمندشوید!

© تمام حقوق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ملکه رویا پارس متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت