LANGUAGES

تور زمینی نخجوان ویژه نوروز 1401 ( با صبحانه ، ناهار ، شام )

اطلاعات تور
شروع قیمت از
550.000 تومان + $ 180
اعتباری
ویژه 28 اسفند ، 2 5 و 8 فروردین
نام ایرلاین
تور زمینی
مدت اقامت
3 شب و 4 روز
نوع سفر
زمینی
ایرلاین

 
خدمات تور
3 شب و 4 روز اقامت در هتل با صبحانه، ناهار و شام، رفت و برگشت با اتوبوس توریستی، ترانسفر مرز به مرز، بیمه مسافرتی، گشت شهری، راهنمای محلی و فارسی زبان، موسیقی زنده، استفاده رایگان از استخر، حمام ترک و سونا (هتل های پنج ستاره)

 
توضیحات
- پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده خود مسافر می باشد. - مبلغ ۵ منات در مرز جهت بیمه دریافت می گردد. - پرداخت 50 درصد مبلغ تور به عنوان پیش پرداخت به منزله رزرو قطعی میباشد. - مسئوليت کنترل پاسپورت از لحاظ اعتبار و ممنوع الخروجي به عهده مسافر است. - در صورت کنسلي تور از طرف مسافر هزينه کنسلي به عهده مسافر مي باشد. - براي تعداد نفرات بالاي 15 نفر، برگزاري تور بصورت گروهي امکان پذير مي باشد. - هزينه وروديها و گشت هاي خارج از برنامه تور به عهده خود مسافر مي باشد. - افراد بالاي 5 سال در محاسبه نرخ تور، بزرگسال محسوب مي شوند.

 
مدارک لازم
اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار - کارت واکسن دیجیتال (۲ دوز) الزامی می باشد


 

3 شب و 4 روز نخجوان

 


برنامه سفر :

روز اول:
نیم ساعت قبل از ساعتی که مشخص شده و به اطلاع شما عزیزان رسانده می‌شود، در ترمینال غرب – آزادی حضور داشته و به همراه مسافران عزیز سوار اتوبوسی می‌شویم و حرکت می‌کنیم. معرفی مسافران و آشنایی با گروه اجرایی و همراهی راهنمای تور در طول سفر و صرف شام بین راه، حدود دو ساعت بعد از شروع حرکت در مجتمع خدماتی بین راهی از برنامه های بعدی ما می‌باشد. لازم به ذکر است که هزینه شام به عهده مسافر است.

روز دوم :
از تهران تا مرز جلفا 8-10 ساعت فاصله است و از مرز تا مرکز شهر نخجوان ۳۰ دقیقه طول می کشد. وقتی به مرز رسیدیم تا محل بررسی پاسپورت ها ۱۰۰متر پیاده روی داریم. قبل از وارد شدن، چند صرافی وجود دارد که می‌توانیم از آن ها برای تبدیل ارز استفاده کنیم. پس از ورود به گمرک مراحل ثبت خروج از کشور انجام شده و وارد مرزر آذربایجان می شویم. بعد از دریافت ویزا وارد خاک آذربایجان شده و حدود ۲۰۰ متر پیاده روی تا ترانسفر های هتل داریم.
در مسیر تا رسیدن به هتل، کوه معروف نخجوان بنام ایلان داغی قابل مشاهده است. وقتی به هتل می‌رسیم، چک‌این می‌شویم، اتاق های خود را تحویل گرفته و بعد برای صرف ناهار آماده می‌شویم. (صبحانه روز اول در صورت درخواست مسافر با پرداخت هزینه شخصی سرو می‌شود)

روز سوم :
صرف صبحانه ساعت ۸ الی 10 صبح ، ساعت ۱۰ صبح گشت شهری تور (مقبره مومنه خاتون، پارک سنگی، قلعه قدیمی‌ و موزه داخل قلعه و مقبره نوح نبی ) ، حدود ساعت ۱۳ برگشت به هتل و صرف ناهار بین ساعت 13-15 ، عصر وقت آزاد
ساعت 20-22 صرف شام و شرکت در برنامه موسیقی هتل.

روز چهارم :
صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح ، ساعت ۱۰ صبح گشت های آپشنال (غار دوزداغ و غار اصحاب کهف) ، ساعت 13:30 برگشت به هتل و صرف ناهار ، عصر وقت آزاد ، ساعت ۲۰ صرف شام و شرکت در برنامه موسیقی هتل

روز پنجم:
صرف صبحانه ساعت ۸ الی ۹ صبح ، ساعت ۱۰ صبح تحویل اتاق و برگشت به طرف گمرگ جلفا و انجام عملیات مرزی ،
حدود ساعت ۱۴ خروج از شهر جلفا و صرف ناهار در صوفیان (هزینه به عهده مسافر).


توجه :
– زمان بندی اعلام شده در برنامه سفر تقریبی بوده و با توجه به شرایط آب و هوایی و با صلاحدید راهنمای تور قابل تغییر می‌باشد.
– شرایط و مبالغ تورهای آپشنال (خارج از برنامه) توسط راهنمای تور به مسافرین محترم اعلام می‌گردد.

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / 5. تعداد رای:

با عضویت در سایت از تخفیفات ما بهرهمندشوید!

© تمام حقوق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ملکه رویا پارس متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت