LANGUAGES

تور آفریقای جنوبی ویژه نوروز 1401 ( ژوهانسبورگ + کیپ تاون + سان سیتی + پیلانسبرگ ) - 11 روزه

اطلاعات تور
شروع قیمت از
اعتباری
ویژه 2 فروردین 1401
نام ایرلاین
قطر ایرویز
مدت اقامت
10 شب و 11 روز
نوع سفر
هوایی
ایرلاین

 
خدمات تور
4 شب اقامت در هتل 5ستاره ژوهانسبورگ همراه با صبحانه، ۱ شب اقامت در هتل 4 ستاره پارک جنگل بهمراه با صبحانه و شام و گشت سافاری پارک جنگلی، 3 شب اقامت در هتل 5 ستاره در سان سیتی همراه با صبحانه، 4 شب اقامت در هتل 5 ستاره در کیپ تاون با صبحانه با هواپیمایی قطر (تهران به ژوهانسبورگ و برگشت از کیپ تاون)، ویزای توریستی، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، راهنمای فارسی زبان، گشت ها طبق برنامه سفر، ۳ وعده غذا ، ورودی سفارت و VFS و پرداخت کلیه ورودیه کلیه مکانهای دیدنی و گشت هلیکوپتر طبق برنامه اعلام شده ، داخل پکیج میباشد.

 
توضیحات
-گذرنامه می بایست حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز داشته باشد - بیمه برای مسافرین بالای 60 سال اجباری میباشد و هزینه آن به تور اضافه می گردد. - پرواز و هتل چارتر و غیر قابل استرداد می باشد. - ارسال 50% مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامی است. - به دلیل نوسانات نرخ ارز، در صورت تسویه نکردن مبلغ قرارداد، ما به التفاوت افزایش غير معقول نرخ ارز دریافت میگردد. - هزینه تست پی سی آر برگشت 40 دلار می باشد که به نرخ پکیج اضافه میگردد .  - نرخ نوزاد با کارشناسان فروش ما هماهنگ شود.

 
مدارک لازم
مدارک لازم جهت صدور ویزا : ترجمه شناسنامه کودکان کمتر از 18سال در دو نسخه ترجمه ها نیاز به مهرو تایید دادگستری و وزارت امور خارجه دارد.  کلیه مدارک که ترجمه میگردند بایستی تایید وزارت امور خارجه و دادگستری را نیز داشته باشد.  - اصل پاسپورت با حداقل ۲ ماه اعتبار پس از پایان سفر و امضا شده توسط صاحب گذرنامه، - قطعه عکس 4*3 زمینه سفید تمام رخ جدید - گواهی اشتغال یا معرفی نامه شغلی مسافر در سربرگ محل کار/ شرکت به زبان انگلیسی یا به صورت ترجمه شده با ذکر تاریخ شروع به کار ، سمت، میزان حقوق و مدت زمان مرخصی - نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجوها و دانش آموزان - پرينت حساب بانکی ۳ ماهه به انگلیسی (اعتبار پرینت بانکی از زمان دریافت آن از بانک تا زمان ارایه به سفارت فقط ۴ روز میباشد.)


 

2 شب ژوهانسبورگ + 1 شب پیلانسبرگ + 3 شب سان سیتی + 4 شب کیپ تاون 

 

 

برنامه سفر :

2 فروردین 1401
 حرکت از فرودگاه امام خمینی، دریافت کارت پرواز و پرواز به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ.
3 فروردین 1401
 ورود به فرودگاه ژوهانسبورگ، بعد از دریافت چمدانها حرکت به سمت هتل Michel Angelo و دريافت اتاق ، لازم به توضیح است زمان تحویل اتاق ساعت ۳ میباشد.
 4 فروردین 1401
صرف صبحانه در هتل، حرکت بسمت مرکز صنایع دستی Cambanos ، بازدید از شهر پرتوریا و Union Building و Church Square ، استفاده از مجموعه بازی و دیدنی Gold reef City بعداز ظهر بازدید از مسجد ترک های مقيم ژوهانسبورگ ( مسجد نظاميه) ، و سپس ترانسفر به سمت میدان ماندلا و در نهایت هتل و استراحت.
 5 فروردین 1401
 صرف صبحانه در هتل ، حرکت به سمت جنگل و در مسیر بازدید از قبایل آفریقای جنوبی ، پارک شیرها ، حرکت به سمت هتل جنگل و اخذ اتاق در هتل و رفتن به سافاری عصر و دیدن حیات وحش به مدت ۳ ساعت و برگشت به هتل و صرف شام.
6 فروردین 1401
صرف صبحانه در هتل ، تحویل اتاق در ساعت ۱۱ صبح و حرکت به سمت هتل سان سیتی Cascade و اخذ اتاق در هتل (یک وعده غذا داخل پکیج میباشد).

7 فروردین 1401
ساعت ۵ صبح سافاری صبحگاهی به مدت ۳ ساعت و برگشت به هتل و صرف صبحانه در هتل ، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ريزورت سان سیتی، استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد ،سایر تفریحات در سان سیتی در Welcome Center قابل تهیه و شامل هزینه میباشد. (یک وعده غذا داخل پکیج میباشد).
8 فروردین 1401
صرف صبحانه در هتل ، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد. سایر تفریحات در سان سیتی در Welcome Center قابل تهیه و شامل هزینه میباشد (یک وعده غذا داخل پکیج میباشد) .
9 فروردین 1401
 صرف صبحانه در هتل ، حرکت به سمت پارک شیرها و بازدید از مجموعه و فرودگاه ژوهانسبورگ و با پرواز داخلی حرکت به سمت کیپ تاون و اخد اتاق در هتل Westin  .
10 فروردین 1401
صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقه Hout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape peninsula و منطقه کیپ پوینت، بازدید از دماغه امید نیک، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن های منطقه گرمسیری ، در آخر بازدید از باغ گل کریستن بوش.
11 فروردین 1401
صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان ، استادیوم فوتبال جام جهانی (به صورت رهگذری از بالای سیگنال هیل), منطقه بوک آپ ,Table Mountain و سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت بزرگترین مرکز خرید شهر کیپ تان V&A Waterfrontو استفاده از تور هلیکوپتر.
 12 فروردین 1401
 صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد واستفاده کردن از تورهای آپشنال ( شنا کردن با کوسه ها – شنا کردن با کروکدیل -پریدن از هواپیما – یا بازدید از مزارع انگور و تست پنیر …)
 13 فروردین 1401
صرف صبحانه در هتل ، حرکت به سمت فرودگاه کیپ تاون و دریافت کارت پرواز به سمت تهران

 


مسیر پروازی رفت : تهران – دوحه  /  دوحه – کیپ تاون

مسیر پروازی برگشت : ژوهانسبورگ – دوحه  / دوحه – تهران

 

 

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / 5. تعداد رای:

با عضویت در سایت از تخفیفات ما بهرهمندشوید!

© تمام حقوق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ملکه رویا پارس متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت